Omniva tarnemoodul

249,00 €

M2Start Magento Omniva tarnemoodul ühildub Magento 2.1.x, 2.2.x, 2.3.x ja 2.4.x versioonidega. Moodul lisab Omniva pakiautomaadi, postkontori ja kulleri teenuse tarnemeetodid e-poodi.

Tutvuge meie professionaalse installeerimisteenuse ja kasutajatoe tingimustega.

Omniva Shipping

Tarne on ostuportsessi lahutamatu osa. Selleks, et kliendid ei loobuks kassas ostukorvist, peavad kaupmehed pakkuma erinevaid tarneviiside valikuid, et motiveerida klienti ostu sooritama.

Magento Omniva tarnemoodul võimaldab e-poele lisada kohaletoimetamise viisidena Omniva pakiautomaadi, postkontori ja kullerteenuse. Kõiki Omniva teenuseid on võimalik moodulis üks haaval keelata/lubada. Selleks, et moodul korrektselt töötaks on vaja API-võtit.

Pakikaardid ja jälgimiskood

Pakikaarte saab printida läbi sisuhalduse või saata need e-posti aadressile väljatrükiks. Moodul võimaldab lisada saadetise jälgimiskoodi e-maile, et klient saaks paki teekonda jälgida.

Tasumine kohaletoimetamisel

Luba klientidel tasuda tellimuse eest kohaletoimetamisel, mitte ostu sooritamisel.

Saada saadetise andmed kullerile

Vali, millal soovid andmed teenusepakkujale saata. Kas soovid saata andmed tellimuse vormistamisel või pärast edukat makset? Saadetise andmeid on võimalik saata ka manuaalselt.

Paki suurused

Kui veebipood pakub erinevate suurustega tooteid, saad hõlpsasti luua erinevaid paki suuruseid Omniva tarnemooduliga. Paki suuruseid kasutatakse tarne maksumuse arvutamiseks.

Pakiautomaat

Omniva pakiautomaatides on erinevate suurustega kapid. M2Start mooduliga saad iga kapi suurusele määrata oma saatmiskulu. Lisaks saad seadistada, milliseid tooteid saab tellida pakiautomaati. Soovid pakkuda tasuta tarnet pakiautomaadiga tellimisel alates x summast? Moodulis saad hõlpsasti määrata tellimuse kogusumma, alates millest tasuta tarne rakendatakse.

Postkontor

Seadista kaalupõhised saatmiskulud ja maksimum kaal, mida on võimalik saata postkontori meetodiga. Lisaks saad seadistada, milliseid tooteid saab tellida postkontorisse. Soovid pakkuda tasuta tarnet postkontorisse tellimisel alates x summast? Moodulis saad hõlpsasti määrata tellimuse kogusumma, alates millest tasuta tarne rakendatakse.

Kuller teenus

Seadista kaalupõhised saatmiskulud ja maksimum kaal, mida on võimalik saata kulleriga. Lisaks saad seadistada, milliseid tooteid saab tellida kulleriga. Soovid pakkuda tasuta tarnet kulleriga tellimisel alates x summast? Moodulis saad hõlpsasti määrata tellimuse kogusumma, alates millest tasuta tarne rakendatakse.

How to use extension with other M2Start shipping methods? 

When one of shipping methods is already installed, then only method extension needs to be installed.

Kirjutage tootele oma arvustus
Ainult registreerunud kasutajad saavad kirjutada arvustusi. Palun logige sisse või registreerige end kasutajaks
Top tooted
 1. Price Log Magento 2 Module | M2Start
  Price Log
  336,00 €
 2. WebP Converter Magento 2 Module | M2Start
  WebP Converter
  249,00 €
 3. B2B Extension Magento 2 Module | M2Start
  B2B moodulid
  899,00 €
 4. ERPLY Module for Magento 2 | M2Start
  Erply Magento 2 moodul
  364,78 €