Meist

M2Start'i missiooniks on pakkuda arendajatele ja e-kaubanduse kaupmeestele mõistliku hinnaga kvaliteetseid Magento 2 mooduleid, mille arendamisele muidu võiks kuluda sadu või isegi tuhandeid tunde. Meie aitame säästa nii arendajate kui ka nende klientide väärtuslikku aega ja raha.

Meie moodulite valikusse kuuluvad makse-, tarne- ja turundusmoodulid, lisaks ERP integratsioonid ja B2B lisafunktsioonid. Uusi mooduleid lisatakse tihti.

Liitu meie uudiskirjaga, et saada esimesena uusimaid e-kaubanduse trende, moodulite uuendusi ja nõuandeid oma e-äri kasvatamiseks.

M2Start on Magento e-äri lahendusi ja mooduleid arendanud alates 2012. aastast. Meie arendajad on Magento 1 ja Magento 2 sertifitseeritud. M2Start'i mooduleid testitakse põhjalikult mitmetes e-poodides ja uuendatakse vastavalt vajadusele. M2Start tähendab "Magento to start" või "Magento 2 start".

Kui on mingeid mooduleid, mida soovid meil arendada või saada lisainformatsioon Magento 2 e-poe loomise kohta, siis palun võtke meiega ühendust aadressil info@m2start.com