ID Login

399,00 €

M2Start Magento ID Login moodul lubab klientidel registreerida ja sisse logida e-poodi Eesti ID-kaardi või Mobiil-ID'ga. ID Login moodul ühildub Magento 2.1.x ja 2.2.x versioonidega.

Tutvuge meie professionaalse installeerimisteenuse ja kasutajatoe tingimustega.

ID Login

ID Login moodul võimaldab klientidel registreerida ja siduda oma Magento e-poe konto Eesti ID-kaardi või Mobiil-ID'ga. Pärast kontoga ühendamist on kliendil võimalik e-poodi sisse logida kasutades ID-kaarti või Mobiil-ID'd. Kliendil on võimalik kontohalduses näha, kas tema konto on ID-kaardi või Mobiil-ID'ga ühendatud.

ID Login mooduliga on veebipoes autentimise protsess kiire ja lihtne. Sisselogimiseks ei ei ole vaja meelde jätta keerukat parooli, vaid saab kasutada oma ID-kaarti või Mobiil-ID'd. ID'ga sisselogides salvestatakse kasutaja ees- ja perekonnanimi ning isikukood. See info lubab kaupmehel ühtlustada kliendibaasi, kaotada fiktiivsed nimed ning saata personaalselt sihitud turunduslikke sõnumeid.

Mooduliga tuleb kaasa ka Mobiil-ID lahendus, mis töötab nii nutiseadmes kui ka arvutis. Mobiil-ID'ga autentimise võimalus annab suure eelise hoida kliente, kes eelistavad oma oste mobiiltelefonis või tahvelarvutis sooritada.

Kliendi ID-kaardi andmete kontrollimiseks ja salvestamiseks tuleb seadistada eraldi gateway URL, mis tavaliselt nõuab serveri poolel täiendavat seadistamist. Moodulit on võimalik ühendada ka demo keskkonnaga, teenuse testimiseks.

Version 1.0.0 - 02.01.2019
Initial release

Version 1.0.1 - 22.01.2019
Layout fixes for customer login and dashboard pages

Kirjutage tootele oma arvustus
Ainult registreerunud kasutajad saavad kirjutada arvustusi. Palun logige sisse või registreerige end kasutajaks
Top tooted
 1. Omniva tarnemoodul
  Omniva tarnemoodul
  249,00 €
 2. Itella tarnemoodul
  Itella tarnemoodul
  249,00 €
 3. Maksemoodul
  Maksemoodul
  Alates 399,00 €
 4. Erply Magento 2 moodul
  Erply Magento 2 moodul
  899,00 €